SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018 Ek Ders Karşılığı Ücretli Öğretmenlik Başvuru Duyurusu

2018 Ek Ders Karşılığı Ücretli Öğretmenlik Başvuru Duyurusu

 

 

D   U   Y   U   R   U

 

         İlimiz Merkez ve Merkeze bağlı Köy Okullarında boş geçen derslere ücretli Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. İhtiyaç duyulacak branşlarda  Ek Ders Ücreti karşılığında görev almak isteyen Üniversite (Lisans) Mezunu adayların, öncelikle E-Devlet üzerinden ön başvurularını yaptıktan sonra Müdürlüğümüze gerekli Belgelerin teslim edilmesine ilişkin başvuruları ise 07-17 Ağustos 2018 tarihleri arasında alınacaktır.

         Üniversitelerin Lisans veya Lisansüstü Mezunu olup,  görev almak isteyen adayların Başvuru Formunda istenen belgelerle birlikte belirtilen tarihler arasında Müdürlüğümüz Atama Şubesine evraklarını elden teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru Formu (http://siirt.meb.gov.tr) İnternet sayfasından veya Müdürlüğümüz Atama Şubesinden temin edilecektir.

NOT:

  1. Başvurular Sadece Merkez ve Merkeze Bağlı Köy Okulları için geçerlidir. İlçelerde görev almak isteyenler İlgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ayrıca müracaat etmeleri gerekmektedir.
  2. İstenilen Belgeler başvuru formu ile birlikte (föy) dosya içinde teslim edilecektir.
  3. Başvuru Formu Fotoğraflı olacak.
  4. 2018 Öğretmenlik Alan Sınavının sonuçlanmasından sonra en geç 3 (üç)  iş günü içinde sınav sonuç belgesinin Müdürlüğümüz Atama Şubesine teslim edilmesi gerekmektedir.

                      

Başvuru Formunu İndirmek İçin TIKLAYINIZ!!!!!!!!!!!!

SİİRT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ           

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.