SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Sn. Deniz EDİP'ten Şirvan İlçemize Ziyaret...

İl Millî Eğitim Müdürü Sn. Deniz EDİP'ten Şirvan İlçemize Ziyaret...

İl Millî Eğitim Müdürü Sn. Deniz EDİP, Şirvan İlçemize ziyaret etti. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sn. Hüsamettin ŞAHİN'in de  eşlik ettiği ilçe ziyaretinde ilk olarak Şirvan Kaymakamı Sn. Recep HASAR ve Şirvan Belediye Başkanı Sn. Necat CELLEK'i ziyaret edildi.

Edip, makam ziyaretlerinin ardından ilçede bulunan Atatürk İlkokulu ve Şirvan Mesleki ve Teknik Anadolu ziyaret ederek sorunları dinledi. Okul ziyaretlerine Şirvan Kaymakamı Sn. Recep HASAR, Şirvan Belediye Başkanı Sn. Necat CELLEK ve İlçe Millî Eğitim Müdürü Sn. Barış KEZER de eşlik etti. İl Millî Eğitim Müdürü Sn. Deniz EDİP, okuldaki sınıfları dolaşarak öğrenciler ile yakından ilgilendi. Beraberinde getirdiği hediyeleri öğrencilere dağıtan Edip, öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Daha sonra öğretmenler ile bir araya gelen Edip, öğretmenlerin sorun ve taleplerini dinledi. Edip, her iki okuldaki yöneticilerden bir takım bilgiler aldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.