SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DENİZ EDİP, ŞİRVAN İLÇEMİZDE..

İl Millî Eğitim Müdürü Deniz Edip, okul ve eğitim kurumları ziyaretleri kapsamında Şirvan İlçemizi ziyaret etti
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DENİZ EDİP, ŞİRVAN İLÇEMİZDE..

İl Millî Eğitim Müdürü Deniz Edip'in okul ve eğitim kurumlarına ziyareti devam ediyor. Okul ve eğitim kurumları ziyaretleri kapsamında Şirvan ilçesini ziyaret eden İl Müdürü Edip'in ilk durağı  Şirvan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüydü. İlçede yapılan çalışmalar hakkında İlçe Millî Eğitim Müdürü Ekrem Dağtekin'den bilgiler alan İl Müdürü Edip, ardından okul ziyaretlerine başladı. 

 Şirvan Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonu Öğle Yemeğinde Misafirlerini Ağırladı

 İl Millî Eğitim Müdürü Deniz Edip, İlçe ziyareti programı kapsamında Şirvan Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonunda öğrencilerin sofralarına konuk oldu. Şirvan Kaymakamı Sn. Emrah Bütün ile beraber öğrencilerin sofralarına konuk olan Edip, pansiyonda kalan öğrenciler ile öğle yemeği yedi. Yemek sonrası öğrenciler ile sohbet ederek başarı dileklerinde bulundu. Öğrencilerin taleplerini dinledikten sonra pansiyon önünde hatıra fotoğrafı çekerek ziyaretini sonlandıran Edip, ardından okul ziyaretlerine devam etti.

 Okul ve Eğitim Kurumları Ziyareti 

Pansiyon ziyaretinin ardından Şirvan Öğretmenevi Akşam ve Sanat Okulunu  ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Deniz Edip, kurum müdüründen yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldıktan sonra kurumda bir takım incelemelerde bulundu. Buradaki ziyaretinin ardından Atatürk İlkokulunda öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi. Sınıfları gezen Edip, öğrencilerle sohbet ederek başarı dileklerinde bulunduktan sonra okulun öğretmenleri ile öğretmenler odasında buluştu. Öğretmenlik mesleğinin kutsallığından ve öneminden bahseden Edip, "geleceğe giden yolun aydınlık ve güven verici olması için öğretmenlere büyük görevler düşüyor. eğitim ve öğretimin en önemli parçası olan Öğretmenlerimizin geleceği aydınlatan bu önemli görevi yürütmesinde her zaman yanındayız"  İl Müdürü Edip öğretmenlerin sorun, talep ve önerilerini dinledikten sonra Şirvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Şirvan İlçe Millî Eğitim Müdürü Ekrem Dağtekin ve Şube Müdürü Baran Bayar ile ziyaret ettiği okulda okul yönetiminden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Müdürü Edip, sınıf ve atölyeleri gezerek öğrenciler ile bir araya geldi. Öğrenciler ile bir müddet sohbet eden Edip, öğrencilere mesleki eğitimde dönüşümden bahsederek çalışmalarında başarılar diledi. İl Millî Eğitim Müdürü Deniz Edip, okul önünde hatıra fotoğrafı çekerek Şirvan İlçesindeki programını sonlandırdı.

01-12-202201-12-202201-12-202201-12-202201-12-202201-12-202201-12-202201-12-2022

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.