SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Deniz EDİP, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı minasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Edip'in mesajı ise şöyle:

 

ECDADA SAYGIYLA...

102 yıl önce Samsun' da Gazi Mustafa Kemal' in vatanseverliği, umudu ve gençliğe kıymetli emaneti ile başlayan kurtuluş mücadelesi; şanlı zaferleri, ecdadın mirası ve geleceğe bıraktığı saglam temellerle ebediyete kadar değerini koruyacaktır.

Vatansever her nefer, her genç; bu bilinçle birlik ve beraberlik içinde yaşamını sürdürürken " Bütün ümidim, gençliktedir." Sözünün de en değerli muhatabı olduğunu unutmamalıdır.

Bizlere düşen, genç neslin yüreğini, sözünü, umutlarını taze tutmak ve Samsun' dan bugünlere uzanan bağımsızlık ve var olma mücadelesinin özünü, önemini onlara hissettirmektir.

Bu duygularla aziz milletimizin ve tüm gençliğin 19 Mayıs Atatürk' ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı' nı kutlar, saygılarımı sunarım.Rahmet ve minnetle...

 

Deniz EDİP

İl Millî Eğitim Müdürü

 

18-05-2021

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.