SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP'in Yarıyıl Tatili Mesajı...

İl Millî Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP'in Yarıyıl Tatili Mesajı...

 

VUSLATI VİRGÜLLE NOKTALARKEN;

          Mevsim sizin çocuklar...En çok size yakışıyor; gülmek, sevmek,umut etmek...Bir avuç karla; doğanın kucağında, evlerinizde, bulunduğunuz her ortamda neşe, sevinç sizin olsun. Sizler, kısa bir mola verirken bizler hazırlanmaya, tamamlamaya, yeniyi sunmaya devam edeceğiz. Okullarımız bütün umudumuzla açılmayı dilerken bizler en çok sizi bekleyeceğiz. Birlikten doğacak her güzellik; emekten beslenecek her an çok değerli...

           Tatil mi...Doğaya, çevrenize, ailenize bakmak için kocaman bir fırsat. Öğrenmek için her yer ilim kaynaklarıyla dolu.Bir kuşun yavrusunu besleyişinden, karıncanın yuvasına sabırla taşıdığı yemeğinden, Mehmet Amca'nın engin tecrübelerinden, büyüklerin hikayelerinden kısacası doğanın sunduğu tüm nimetlerden faydalanın. Bu kısacık ara, sizler için dinlenme ve hayatın içinde öğrenme yolculuğu olsun.

             Çocuklarımızı kıymetlendiren ailelerimiz, onları sevgiyle yoğuran öğretmenlerimiz, camiamızın, eğitim ordumuzun emek veren tüm üyeleri; hepinizin katkısı, desteği ayrı güzel. Her birinizden gelen katrelerle kocaman bir okyanusun kalbiyiz.

              Şimdi değişimi, gelişimi bırakmayarak okullarımızın vizyonunu, eğitimi evde de devam ettirerek ve hep ileriye taşıyacağımız değerleri birlikte güzelleştirerek kısa bir ara veriyoruz. Gönüllerimiz, fikirlerimiz, duygularımız bir olmaya devam edecek...

               Sağlıklı, nice güzel günlere erişebilmek temennisiyle...İyi tatiller...


Deniz EDİP       

İl Millî Eğitim Müdürü22-01-2021 

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.