SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Siirt İbn-i Sina Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı.

Protokol kapsamında öğretmen ve personeller hastane hizmetlerinden %25 indirim ile faydalanacak.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Siirt İbn-i Sina Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı.

İl Millî Eğitim Müdürü Sn. Deniz EDİP, Milli Eğitim Personellerinin indirimli muayene olabilmesi için Siirt İlinde bulunan İbn-i Sina Hastanesi ile protokol imzaladı. Protokol ile birlikte il ve ilçelerimizde görevli öğretmen ve personellerin hastanede yaptıracağı tüm sağlık hizmetlerinden yüzde 25 indirimle faydalanacaklardır.
ÖĞRETMEN VE PERSONELLERİMİZİN SAĞLIĞINA HER ZAMAN ÖNEM VERİYORUZ...
Protokolün tüm personellerimize hayırlı olmasını dileyen Edip, "Personelimize ve personelimizin sağlığına her zaman önem veriyoruz. Hem personelimizin hem de vatandaşlarımızın sağlığı bizim için büyük önem taşıyor" dedi. İndirimin personelin aile bütçesine katkı sağlayacağını belirten Edip, "Bugün Siirt İbn-i Sina Hastanesi ile bir protokol imzaladık. Bunun mutluluğunu yaşıyorum. Bu hastanede personellerimiz indirimli bir şekilde sağlık hizmetinden yararlanacak. Artık hastane masrafına daha az ücret ödeyecekler. Bu indirim aile bütçelerine de katkı sağlayacak" dedi.

27-08-2020

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.