SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Deniz EDİP'in "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" Mesajı...

İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Deniz EDİP'in

İl Milli Eğitim MÜdürü Sn. Deniz EDİP, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Edip'in mesajı ise şöyle:

 

HATIRASINA İTHAFEN

82 yıl önce ebedi hayatına uğurladığımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün aziz hatırası; gönüllerde, yapılan güzel işlerde, gençlerimizin pırıl pırıl gözlerinde yaşamaya devam ediyor. Ondan geriye kalan kahramanlık, vatanseverlik, çalışkanlık gibi güzel meziyetlerin mayası 7' den 70' e tüm milletimizin sevgisinde, insanlığında, geçmişinde ve geleceğinde şekilleniyor, büyüyor, gelişiyor.Bir çift mavi gözün cesaretiyle Samsun' da başlayan bağımsızlık güneşi tüm sevdasıyla gönüllerde atacak; hiçbir zaman da sönmeyecektir.Kıymetli hatırasından en büyük hediye olan gençlik, geleceğimizin yegane temelidir. Ölüm bir veda değil; vuslattır.Geride kocaman eserler bırakanlar için kutsal bir varıştır.Ulu Önder' e ve vatan yolunda sevdayla yürüyen tüm ecdada rahmet ve minnetle...     Deniz EDİP      İl Milli Eğitim Müdürü   09-11-2020

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.