SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Deniz EDİP'in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Deniz EDİP'in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

    Bayramlar, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız müstesna günlerdir. Paylaşma ve kucaklaşmanın yanı sıra sıla-i rahim yapma ve gönül alma zamanıdır. Covid-19 salgını ile mücadele boyunca dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en üst düzeye ulaştığı bu günlerde Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz. 

     Toplumsal yaşantımızda çok önemli ve anlamlı bir yeri olan bayramlarımız sevginin, saygının ve hoşgörü ortamının pekiştiği, kaygı ve tasaların geri plana itildiği, insani ilişkilerin güçlendiği, milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği,  gönüllerimizi barışa, huzura, kardeşliğe ve esenliğe açtığımız, umutlarımızın canlandığı özel günlerdir.

    Bu bayramda belki büyüklerimizin ellerinden öpemeyecek ve küçüklerimizin kafasını okşayamayacağız.  Ama aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gün olması için hep birlikte çabalayacağız. 

     Milletimizin ve tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bu mübarek günlerin, tüm İslam Âlemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan diliyorum. Barış ve huzur dolu bir bayram geçirilmesi temennisiyle saygılarımı sunarım.

Deniz Edip

İl Milli Eğitim Müdürü

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.