SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Deniz Edip'in Yeni Yıl Mesajı

2020 yılının öğrencilerimiz, eğitim camiamız ve velilerimiz başta olmak üzere ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni eder, esenlikler dilerim.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Deniz Edip'in Yeni Yıl Mesajı

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Deniz EDİP, yayınladığı yeni yıl mesajında; "2020 yeni yılın, başta tüm eğitim camiası olmak üzere, velilerimize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize, milletimize ve tüm insanlara huzur, sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini dilerim." dedi.

    Sayın EDİP; "Hüzünlerin, mutluluk ve sevinçlerin, birlik beraberlik ve huzur içinde yaşandığı bir yılı daha geride bıraktık. 2020 yılında milletçe dayanışma içinde güçlü ve gelişen bir Türkiye için Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm çabamızla hizmet etmeye devam edeceğiz. Siirt'te yeni yılla birlikte eğitimi üst seviyeye çıkarmamızda bizlere yardımcı olan başta idareci ve öğretmenlerimize, geleceğimizin ışığı sevgili öğrencilerimize, değerli velilerimize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum."

31-12-2019

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.