SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Deniz EDİP'in Yükseköğretim Kurumları Sınavına Girecek Öğrencilerimize Başarı Temenni Mesajı

Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, milletimize, ülkemize önemli hizmetler vereceğine inandığımız siz gençlerimize başarılar diliyorum.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Deniz EDİP'in Yükseköğretim Kurumları Sınavına Girecek Öğrencilerimize Başarı Temenni Mesajı

      Değerli Gençler, yoğun bir çalışma tempoyla ve Covid-19 salgını nedeniyle bir süredir uzaktan eğitim sürecinde hazırladığınız Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) gireceksiniz. Geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimizin için önemli bir viraj olan YKS'de heyecan ve kaygıdan uzak, hazırlık sürecinde verdiğiniz emek ve çalışmaların karşılığını alacağınız bir sınav temenni ederim. Bu sınav geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimiz ve aileleriniz için çok önemli olduğunun farkındayız ama her şeyin başlangıcı ya da sonu olmadığını da bilmeniz gerekir. Siz gençlerimizin yeteneğine, arzusuna göre yapabileceği birçok meslek dalı var. Önemli olan ne istediğini, neyi yapabileceğini bilmektir. Üniversiteyi kazanmak meslek seçiminin de önemli bir basamağıdır. Bu bilinçle her sınavın hayatta farklı kapılar ve imkânlar açacağını biliyoruz. Sizler sınava hazırlanmak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan hiç şüphem yok. Pandemi süreci ve sınav öncesi sizler için gerekli tüm tedbirleri paydaş tüm kurumlarla birlikte aldık.  Size düşen, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve arzuladığınız başarıya ulaşmanız için motivasyonu güçlü bir şekilde sınavı tamamlamanızdır. Sizlerin başarılı olacağınızdan biz eminiz, sizde emin olabilirsiniz. Bu vesileyle 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, milletimize, ülkemize önemli hizmetler vereceğine inandığımız siz gençlerimize başarılar diliyorum.

Deniz Edip

İl Milli Eğitim Müdürü 

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.