SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS'ye Girecek Öğrencilerimiz İçin Animasyon Film Hazırlanmıştır

Valiliğimiz himayesinde Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimizin sağlığı ve Covid-19 salgını tedbirleri sebebiyle LGS (Liseye Geçiş Sınavı) kapsamında yapılacak merkezi sınavda öğrencilerimizin alması gereken önlemler animasyon film ile anlatılmıştır.
LGS'ye Girecek Öğrencilerimiz İçin Animasyon Film Hazırlanmıştır

    Valiliğimiz himayesinde Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimizin sağlığı ve Covid-19 salgını tedbirleri sebebiyle LGS (Liseye Geçiş Sınavı) kapsamında yapılacak merkezi sınavda öğrencilerimizin alması gereken önlemler animasyon film ile anlatılmıştır. Animasyon filmde, öğrencilerimizin sınav esnasında, öncesinde ve sonrasında dikkat etmesi gereken noktalar vurgulanmıştır. Ayrıca kendi okullarında sınava girecek öğrencilerimizin, sınav günü yapmaları gereken iş ve işlemleri hatırlatan animasyon filmin, öğrencilerimiz üzerindeki sınav günü kaygısının azaltılması amaçlanmıştır. Öğrencilerimizin aileleriyle birlikte yaşayacakları sınav heyecanına bizler de ortak olmaktayız. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Sınavın sağlıklı bir biçimde yapılabilmesi için Valiliğimiz, Belediyemiz ve Müdürlüğümüz tarafından gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.