SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Siirt'teki Öğretmenlerimizden Bakanımız Sn. Ziya SELÇUK'u Duygulandıran Talep...

Kendinizi Sakın Üzmeyin, Burası Bizde...
Siirt'teki Öğretmenlerimizden Bakanımız Sn. Ziya SELÇUK'u Duygulandıran Talep...

Bakan Selçuk, Yüz yüze eğitim öncesinde İlkokul müdürleri ile çevrimiçi ortamda buluştu. Yapılan hazırlıkların gözden geçirildiği toplantıya 81 ili temsilen ilkokul müdürleri katıldı. Siirt ilini temsilen de 3 okul müdürünün katıldığı çevrimiçi buluşmada söz hakkı alan Cumhuriyet İlkokulu Müdürü İlhan ÖNERYILDIZ,  "okulların hijyeni hususunda Milli Eğitim Müdürlüğümüz gerekli tüm araç ve gereci okullarımıza eksiksiz bir şekilde gönderdi, bizler de her türlü tedbiri aldık, herkesin içi rahat olsun" dedi.

Sakın kendinizi üzmeyin, sizin önderliğinizde tüm olumsuz durumların üstesinden geleceğiz...

Öneryıldız ayrıca Siirt'teki öğretmenlerimizin bir talebi olduğunu ve öğretmenlerin bu taleplerini Ziya öğretmene aktarması yönünde istekleri olduğunu belirtti. Talepte   : Ziya öğretmenim kendisini üzmesin, biz buralardayız ve elimizden gelen herşeyi yapıyoruz, sizin önderliğinizde tüm olumsuz durumların üstesinden geleceğiz, gözünüz arkada kalmasın" ifadelerine yer verildi.

Bu ifadeler karşısında duygularını dile getiren Bakanımız Sn. Ziya SELÇUK " böyle bir temenni tarihe geçecek bir temenni, hepsine ayrı ayrı teşekür ediyorum, Hepinizden Allah razı olsun, inşallah Siirt'e geldiğimizde yüz yüze görüşürüz" dedi.

17-09-202017-09-202017-09-2020

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.