SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Öğretmenlerden Güvenlik Soruşturması Sonuçlananların Listesi-10

Sözleşmeli Öğretmenlerden Güvenlik Soruşturması Sonuçlananların Listesi-10

S.NO ADI SOYADI BRANŞI İLİ
1 ALİ BÜTEV Beden Eğitimi MERSİN
2 YUSUF MAKBUL Rehberlik MERSİN
3 YÜKSEL AKSAY Sınıf Öğretmenliği MERSİN
4 MEHMET SALİH İNCETAŞ İlköğretim Matematik Öğr. MERSİN
5 CEREN GÜNEY Müzik TRABZON
6 DERYA KARAGÜZEL İlköğretim Matematik Öğr. TRABZON
7 HALİL HACIBEKTAŞOĞLU Teknoloji ve Tasarım TRABZON
8 HALİME TUBA ÖLMEZ Sınıf Öğretmenliği TRABZON
9 NESRİN SUNGURLU Okul Öncesi Öğrt TRABZON
10 ZUHAL ALAGÖZ Tarih TRABZON
11 GÖKTÜRK ÇETİNER İngilizce BURSA
12 İBRAHİM MEMİŞ Din Kült. ve Ahl.Bil. ŞIRNAK
13 MELİKE ULUSOY Arapça BARTIN 
14 CANSU YILDIRIM İlköğretim Matematik Öğr. BARTIN
15 MESUT EFE Okul Öncesi Öğrt ERZURUM
16 HÜRRİYET YAZICI İlköğretim Matematik Öğr. BURDUR
17 SALİHA ATAŞ İngilizce BURSA
18 YILDIZ ERDAĞI Sosyal Bilgiler BURSA
19 NURGÜL ÖKSÜZ Okul Öncesi Öğrt DÜZCE
20 FIRAT ARSLAN Beden Eğitimi BATMAN
21 SİBEL GÖNCÜ Felsefe BATMAN
22 ÖZGE ÖZDEMİR YILDIZ Matematik MUĞLA
23 MAZLUM AYDEMİR Sosyal Bilgiler MANİSA
24 BÜŞRA KAMIŞ İlköğretim Matematik Öğr. MANİSA
25 KADER EMİR Türkçe MANİSA
26 KAZIM ERTAŞ Türkçe MANİSA
27 MEHMET KOZAN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji MANİSA
28 MEHMET BAR BİŞKİN İngilizce MANİSA
29 MERVE ÖNAL İngilizce MANİSA
30 SERVET BUSE ÖZBİR Sınıf Öğretmenliği MANİSA
31 ŞENAY İLGİN Sınıf Öğretmenliği MANİSA
32 TESLİMENUR KAYA İlköğretim Matematik Öğr. MANİSA
33 MÜSLÜM ÇOBAN Türkçe MANİSA
34 BÜŞRA FİLİZ Türkçe ANKARA
35 ESMA NUR ÇELİK Rehberlik ANKARA
36 ESMA ÜMRAN AYAZ Yiyecek İçecek  Hizmetleri ANKARA
37 FATİH MORGÜL Motorlu Araçlar Teknolojisi ANKARA
38 GÖKŞEN KILIÇKIRAN Müzik ANKARA
39 GÜLSEREN ÖZTAŞ Sınıf Öğretmenliği ANKARA
40 HACER AKBULUT Fizik ANKARA
41 HACER AY İlköğretim Matematik Öğr. ANKARA
42 MELİH GÜLER İngilizce ANKARA
43 MUHAMMED FURKAN BAŞER Rehberlik ANKARA
44 NAZİRE COŞAR Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ANKARA
45 ONUR ÜNAL Matematik ANKARA
46 ÖZGE TEKİN Okul Öncesi Öğrt ANKARA
47 SENCER EROĞUL İngilizce ANKARA
48 SERCAN BOZDOĞAN Almanca ANKARA
49 SÜNDÜS SENA DOĞAN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ANKARA
50 TUBA AKER Sınıf Öğretmenliği ANKARA
51 VİLDAN SARIÇİÇEK Sınıf Öğretmenliği ANKARA
52 ZEYNEP CEYHAN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ANKARA
53 ZEYNEP TOTOŞ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ANKARA
54 BÜŞRA TAŞKIN Okul Öncesi Öğrt ANKARA
55 YAVER YILMAZ İlköğretim Matematik Öğr. ANKARA
56 NURDAN ÖZTÜRK Sınıf Öğretmenliği ANKARA
57 AYŞE SOY İngilizce MERSİN
58 ÜMİT KAPLAN Beden Eğitimi MERSİN
59 KÜBRA TEKİN İlköğretim Matematik Öğr. MERSİN
60 MAHMUT CAN DARICI Matematik MERSİN
61 ABDURRAHİM DİNCER Matematik MERSİN
62 BETÜL BÜŞRA PEHLİVAN Matematik EDİRNE

 

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.