SİİRT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Öğretmenlerden Güvenlik Soruşturması Sonuçlananların Listesi-2

Sözleşmeli Öğretmenlerden Güvenlik Soruşturması Sonuçlananların Listesi-2

 

Sözleşmeli Öğretmenlerden Güvenlik Soruşturması Sonuçlananların Listesi-2 

S.NO ADI SOYADI BRANŞI İLİ
1 MAHSUN ALICI Beden Eğitimi TOKAT
2 EBRU BİNGÖL Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji TEKİRDAĞ
3 ESRA BAĞÇEVAN Sınıf Öğretmenliği AFYONKARAHİSAR
4 MUZAFFER ATAY Türkçe AFYONKARAHİSAR
5 ŞEYMA AKPINAR Okul Öncesi Öğrt AFYONKARAHİSAR
6 AHMET EMRE AKBAŞ Müzik GAZİANTEP
7 GÖZDE GENÇ İngilizce GAZİANTEP
8 SALMAN GÜLSOY Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik GAZİANTEP
9 SEMİYE KAZMAZ Sınıf Öğretmenliği GAZİANTEP
10 SÜMEYRA ADAY Matematik GAZİANTEP
11 ZEKERİYA ÖZKAN Din Kült. ve Ahl.Bil. GAZİANTEP
12 ERDAL MEMİŞ Sınıf Öğretmenliği GAZİANTEP
13 YILDIZ BARAKLI Rehberlik GAZİANTEP
14 FATİH DENKER İngilizce ESKİŞEHİR
15 GİZEM ERGÜN İngilizce ESKİŞEHİR
16 HİLAL MANDACI Okul Öncesi Öğrt ESKİŞEHİR
17 KÜBRA ŞEN Sınıf Öğretmenliği ESKİŞEHİR
18 ÖZGÜR AKDENİZ Fizik ESKİŞEHİR
19 AHSEN NUR SABUNCU Okul Öncesi Öğrt EŞKİŞEHİR
20 NAGEHAN ECEM KÖSE Türkçe SAMSUN
21 TANSU DEĞİRMENCİ Okul Öncesi Öğrt KİLİS
22 BURCU ŞEKER İngilizce YALOVA
23 OSMAN KAYA İlköğretim Matematik Öğr. UŞAK
24 SELMA YERLİ Din Kült. ve Ahl.Bil. UŞAK
25 ESRA AYDIN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji KOCAELİ
26 SONGÜL DOĞRU İngilizce KOCAELİ
27 FEYZA MÜFTÜOĞLU Okul Öncesi Öğrt KIRIKKALE
28 EMRE ÖZTÜRK Türkçe ARDAHAN
29 BÜŞRA UYGÜL Sınıf Öğretmenliği İZMİR
30 DEMET DAL Sosyal Bilgiler İZMİR
31 ELİF UYSAL Sınıf Öğretmenliği İZMİR
32 EMİNE CEREN AVKAPAN Sosyal Bilgiler İZMİR
33 HAMZA SOĞUKÇEŞME Tarih İZMİR
34 İBRAHİM GÜRAKAN Sınıf Öğretmenliği İZMİR
35 İSMAİL EVREN Sosyal Bilgiler İZMİR
36 SEVİLAY UYSAL Kimya/Kimya Teknolojisi İZMİR
37 FADİME DÖNMEZ Türkçe İZMİR
38 ELİF BÜYÜKKAYTAN İngilizce ISPARTA
39 TUĞBA DEMİREL Türkçe SİİRT
40 AYTEN EŞİN Sosyal Bilgiler SİİRT
41 BAĞDA GÜL BOZDEMİR Türkçe SİİRT
42 EDA KUL İngilizce SİİRT
43 GÜLBAHAR UĞUR Türk Dili ve Edebiyatı SİİRT
44 MEDYEN ÖZAYDIN Türkçe SİİRT
45 MÜBAREK YEŞİLYURT Beden Eğitimi SİİRT
46 NERGİZ YALPİ Sınıf Öğretmenliği SİİRT
47 ORHAN CANGİR Türkçe SİİRT
48 SABIR YILDIRIM Sosyal Bilgiler SİİRT
49 SABUTTULLAH KARATAŞ Sınıf Öğretmenliği SİİRT
50 SAİT SAÇI Beden Eğitimi SİİRT
51 VEKİL ÇETİNER Türkçe SİİRT
52 BUŞRA AKSOY Din Kült. ve Ahl.Bil. SİİRT
53 EMİNE ESMER Din Kült. ve Ahl.Bil. SİİRT
54 ESMA CANBULAT Din Kült. ve Ahl.Bil. SİİRT
55 FAYSAL DEMİR Türkçe SİİRT
56 HASRET ARGİN Okul Öncesi Öğrt SİİRT
57 HATEM ÖZER Din Kült. ve Ahl.Bil. SİİRT
58 İSHAK EREZ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji SİİRT
59 LEYLA AKKUŞ Sınıf Öğretmenliği SİİRT
60 MİZGİN TOĞAY Okul Öncesi Öğrt SİİRT
61 NAZAN UĞUR Okul Öncesi Öğrt SİİRT
62 SELÇUK AKTAR Din Kült. ve Ahl.Bil. SİİRT
63 SERDAR CANGİR Sınıf Öğretmenliği SİİRT
64 SEVİL BOZYİĞİT Matematik SİİRT
65 UMUT GÜNEŞ Okul Öncesi Öğrt SİİRT

Yeni Mahalle Hz.Fakirullah Cad. No 78 D Kat 3 / 4 / 5 Merkez Siirt - 0.484.2231028 / 2232301 / 2231057 / 2232299

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.